Company Logo

Prohlášení o přístupnosti webové prezentace mateřské školy Kosice

Textová část portálu webové prezentace mateřské školy Kosice je vytvořena s ohledem na přístupnost a bezbariérovost tak, aby splňovala všechny povinné a podmíněně povinné zásady přístupnosti podle vyhlášky o přístupnosti č. 64/2008 Sb.

Popis používaných nestandardních formátů dat

Ve webové prezentaci MŠ Kosice jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové formě.

Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:

  • PDF - pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader
  • DOC,  DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX - společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeče Word Viewer, Excel Viewer, PowerPoint.
  • RTF - dokáže zobrazit a editovat většina běžně dostupných textových editorů.
  • ZIP - komprimované dokumenty. Dekomprimaci obsahu je možno provést libovolným programovým nástrojem určeným pro dekomprimaci.
  • FLV - Flash Video. Plugin pro internetové prohlížeče je volně ke stažení - Adobe Flash Player a další
  • WMV - Windows Media Video. Mezi software, který může tyto soubory přehrát patří např. volně stažitelné: Windows Media Player, Media Player Classic
  • FO, ZFO - 602XML Filler - je aplikace pro vyplňování inteligentních formulářů 602XML. Jedná se o volně šiřitelný a v České republice již všeobecně rozšířený nástroj.

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu můžete poslat na adresu mskosiceTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihlášení uživatele

personalní podporaPowered by Joomla!®.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /data/web/virtuals/10221/virtual/www/subdom/skolka/templates/themza_j17_06/html/pagination.php on line 305
Valid XHTML and CSS.